RNCE0805DTC10K0
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC10K0
RNCE0805DTC10K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 10KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability