RNCE0805BTE549R
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTE549R
RNCE0805BTE549R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 549Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability