RNCE0805BTE37R4
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTE37R4
RNCE0805BTE37R4
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 37.4Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability