RNCE0805BTE348K
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTE348K
RNCE0805BTE348K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 348KOhms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability