RNCE0805BTE20R0
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTE20R0
RNCE0805BTE20R0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 20Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability