RNCE0805BTC9K09
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC9K09
RNCE0805BTC9K09
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 9.09KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability