RNCE0805BTC523K
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC523K
RNCE0805BTC523K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 523KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability