RNCE0805BTC3K57
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC3K57
RNCE0805BTC3K57
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 3.57KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability