RNCE0805BTC31R6
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC31R6
RNCE0805BTC31R6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 31.6Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability