RNCE0805BTC182R
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC182R
RNCE0805BTC182R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 182Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability