RNCE0805BTC150K
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC150K
RNCE0805BTC150K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 150KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability