RNCE0603DTE93R1
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE93R1
RNCE0603DTE93R1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 93.1Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability