RNCE0603DTE768R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE768R
RNCE0603DTE768R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 768Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability