RNCE0603DTE249R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE249R
RNCE0603DTE249R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 249Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability