RNCE0603DTE1K82
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE1K82
RNCE0603DTE1K82
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1.82KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability