RNCE0603DTE19R1
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE19R1
RNCE0603DTE19R1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 19.1Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability