RNCE0603DTE12R4
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE12R4
RNCE0603DTE12R4
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 12.4Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability