RNCE0603DTC931R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC931R
RNCE0603DTC931R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 931Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability