RNCE0603DTC8K66
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC8K66
RNCE0603DTC8K66
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 8.66KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability