RNCE0603DTC76R8
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC76R8
RNCE0603DTC76R8
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 76.8Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability