RNCE0603DTC6K65
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC6K65
RNCE0603DTC6K65
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 6.65KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability