RNCE0603DTC5K90
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC5K90
RNCE0603DTC5K90
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 5.9KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability