RNCE0603DTC57K6
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC57K6
RNCE0603DTC57K6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 57.6KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability