RNCE0603DTC4K87
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC4K87
RNCE0603DTC4K87
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 4.87KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability