RNCE0603DTC43K2
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC43K2
RNCE0603DTC43K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 43.2KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability