RNCE0603DTC2K40
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC2K40
RNCE0603DTC2K40
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.4KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability