RNCE0603DTC2K05
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC2K05
RNCE0603DTC2K05
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.05KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability