RNCE0603DTC15K8
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC15K8
RNCE0603DTC15K8
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 15.8KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability