RNCE0603DTC143K
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC143K
RNCE0603DTC143K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 143KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability