RNCE0603DTC10K5
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC10K5
RNCE0603DTC10K5
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 10.5KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability