RNCE0603DTC105R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC105R
RNCE0603DTC105R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 105Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability