RNCE0603BTE95K3
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE95K3
RNCE0603BTE95K3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 95.3KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability