RNCE0603BTE82R0
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE82R0
RNCE0603BTE82R0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 82Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability