RNCE0603BTE82K0
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE82K0
RNCE0603BTE82K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 82KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability