RNCE0603BTE75R0
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE75R0
RNCE0603BTE75R0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 75Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability