RNCE0603BTE232R
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE232R
RNCE0603BTE232R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 232Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability