RNCE0603BTE102K
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE102K
RNCE0603BTE102K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 102KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability