RNCE0603BTE100K
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE100K
RNCE0603BTE100K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 100KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability