RNCE0603BTC80R6
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC80R6
RNCE0603BTC80R6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 80.6Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability