RNCE0603BTC78K7
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC78K7
RNCE0603BTC78K7
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 78.7KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability