RNCE0603BTC619K
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC619K
RNCE0603BTC619K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 619KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability