RNCE0603BTC30K1
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC30K1
RNCE0603BTC30K1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 30.1KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability