RNCE0402DTE5K62
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTE5K62
RNCE0402DTE5K62
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 5.62KOhms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability