RNCE0402DTE562R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTE562R
RNCE0402DTE562R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 562Ohms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability