RNCE0402DTC698R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC698R
RNCE0402DTC698R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 698Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability