RNCE0402DTC38R3
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC38R3
RNCE0402DTC38R3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 38.3Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability