RNCE0402DTC37R4
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC37R4
RNCE0402DTC37R4
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 37.4Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability