RNCE0402DTC26K1
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC26K1
RNCE0402DTC26K1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 26.1KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability