RNCE0402DTC1K69
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC1K69
RNCE0402DTC1K69
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1.69KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability