RNCE0402DTC19R6
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC19R6
RNCE0402DTC19R6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 19.6Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability